top of page

Naše služby

Řešení na klíč

Stavíme rodinné domy na klíč, které jsou přesně jako ve Vašich představách o vytouženém bydlení. Postaráme se o stavbu od projektu až po předání klíčů. 

Rekonstrukce

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, domů ale

i komerčních prostor. Díky našim bohatým zkušenostem

a bohaté praxi Vám provedeme kvalitní a moderní design. 

stafon_lite_podlahy_interierove_sterky_betonova_podlaha.jpg
stafon_fotovoltaika_fve_dotace_zelena_usporam_solarni_panely.jpg

Bytový interiér

Postaráme se o rekonstrukci bytového jádra, instalatérské

a elektrikářské práce, obkladačské práce a designové stěrky a stříkané omítky.  Rekonstrukce kuchyně, vše tak aby naše práce byla pečlivě odvedena.

Podlahy

Podlaha dělá velký dojem v celkovém pohledu na interiér, proto Vám nabízíme realizaci různých druhů podlah přes klasické plovoucí podlahy, pokládku PVC nebo vinylu, dlažby nebo stále více oblíbené lité podlahy.

Rekonstrukce
koupelen

Změníme Vaši starou koupelnu na novou, přesně tak aby se skloubila praktičnost, kvalita a nadčasovost. Máme za sebou mnoho krásných koupelen a spokojených zákazníků. 

Pojďme se sejít

Domluvme si schůzku a osobně probereme vše potřebné k tomu abychom Vám vytvořili bydlení dle vašich snů.

Chytrá domácnost

V dnešní moderní době je možné ovládat ve svém domě či bytě teplotu, osvětlení, zabezpečení domu, stínění a mnoho dalšího za pomocí třeba mobilního telefonu. Zkusíte to také?

Stavební práce

Zde jsme pro Vás jsme schopni vykonat řadu prací. Zemní práce, chodníky a dlažby, montáže plastových oken, zateplování, realizace retenčních nádrží a ČOV. 

Technologie

Ať už jste se rozhodli pro tepelné čerpadlo, fotovoltaickou elektrárnu, solární panely, rekuperaci, tak se vším si odborně poradíme a díky zkušenostem se postaráme i o vyřízení dotací. 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page